"Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі" комуналдік мемелекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Турген отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области»

1 жартыжылдықтағы Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат 2023

2023 жылғы 1 жартыжылдықтағы Мемлекеттік қызмет бойынша ақпарат Тургенев орта мектебі келесі қызметтерді көрсетті:

403003-құжаттарды қабылдау және қабылдау организацииобразованиянезависимоотведомственнойподчиненностидляобученияпообщеобразовательнымпрограммамначального. негізгі орта, жалпы орта білім - 0.

403015-бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау-3.

803005-негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру-1.

803014 – мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне және оларға теңестірілген тұлғаларына біліктілік санаттарын беруге (растауға) аттестаттаудан өту үшін құжаттарды қабылдау, орта білімнен кейін аттестаттаудан өту-0.

403007-жалпы білім беру ұйымдарына тегін тасымалдауды ұсыну

Жаңартылған күні: 26.10.2023 10:00